12 грн за 1 хв
Про нас

Дорогі пані та панове!

     З давніх давен людство вчилось дбати про себе та своє тіло.

     Наше тіло – це дзеркало нашої душі, витвір мистецтва, над яким портібно  працювати постійно, леліяти та дбати про ного. Результатом є неоціненний скарб: краса, здоров’я, доглянутість та відчуття гармонії.

     Мережа студій засмаги Ліа є вузькоспеціалізованою. Нашою головною спеціалізацією є засмага, про яку ми знаємо все! А також догляд за тілом до засмаги та після неї.

     У нас наявні професійні горизонтальні та вертикальні солярії провідних європейських виробників (Megasun, Q-med, Hapro) що дозволить Вам набути приголомшливу засмагу за помірну ціну і в найкоротші терміни, а найголовніше - без шкоди для Вашого здоров’я

     Ми працюємо виключно з провідною американською косметикою для засмаги в соляріях, оскільки вона є абсолютно безпечною (американське і австралійське законодавство є найсуворішими до виробників косметики такого типу, відповідно норми виготовлення є одними з кращих в світі), дієвою та містить інгредієнти тільки високої якості, включаючи вітаміни, мінерали, рослинні речовини, ефірні олії та антиоксиданти. 

     Наші спеціалісти – це наша гордість! Ми постійно вдосконалюємо наші знання, заявляючи з впевненістю, що в руках адміністраторів мережі студій засмаги Ліа Ваше перебування в солярії буде максимально якісним та безпечним! 

     Ми супроводжуємо наших клієнтів на кожному етапі засмаги, підбираємо необхідну кількість хвилин перебування в солярії для найкращого результату! Кожен наш клієнт – це частинка великої сім’ї, тому ми завжди радо проконсультуємо Вас з питань засмаги, доглядом за шкірою, сонячного захисту під час літнього/зимового відпочинку та інших запитань, що можуть стосуватись нашої діяльності.